فریزدرایینگ چیست؟

فریزدرایر freezedryer یکی از تجهیزات بسیار مهم در صنعت دارویی است که دارای حساسیت بسیار بالایی میباشد این حساسیت را فقط کسانی که فریزدرایینگ را درک کرده و سال‌ها با فریزدرایرfreezedryer کار کرده اند به خوبی حس میکنند . این حساسیت از زمان خرید فریزدرایر شروع می شود تا زمان تحویل فریزدرایر . نصب این دستگاه دارای نکات بسیار مهمی میباشد . دستگاه فریزدرایر بایستی از ابتدا تحت برنامه نگهداری و تعمیرات پیشگیرانه قرار بگیرد تا بالاترین راندمان را داشته باشد . بنا به دلایل فوق هرکارشناس و یا هر مدیری که در صنایع دارویی کار می کند می بایست نسبت به این حساسیت‌ها آگاهی داشته باشد در صورتی که با این دستگاه آشنایی ندارند حتما از مشاورین متخصص در زمینه فریزدرایر برای استفاده نمایند به همین منظور ما اطلاعات تخصصی فریز درایر را در این صفحه به شما تقدیم می کنیم تا این که مورد استفاده شما قرار گیرد.
تیم تخصصی فریزدرایرiranteamwork با داشتن کارشناسان خبره و باتجربه در این زمینه و همچنین در زمینه های تخصصی برق -کنترل -تبرید و سیستمهای بیولوژیک آماده همکاری با شرکتها و صنایع دارویی می باشند.

فریزدرایینگ چیست؟
اما به راستی فریز درایر و فریز درایینگ و همچنین پدیده لیوفیلیزاسیون و دستگاه لیوفیلیزاتور چه هستند ؟ ما می خواهیم این مفاهیم را برای شما تشریح کنیم تا اهمیت هر یک و تفاوت بین هر یک برای شما به درستی مشخص گردد. ما پدیده‌ای داریم به نام فریز درایینگ که انگلیسی این کلمه می‌باشد و لیوفیلیزاسیون که کلمه فرانسوی این موضوع می باشد . به راستی چرا فریز درایینگ و چرا لیوفیلیزاسیون؟
آیا استفاده از اینها الزام است و این الزام چه کمکی به ما میکند و چه عاملی باعث شده تا پدیده فریزدرایینگ این همه در صنعت داروسازی دارای اهمیت شود؟

فریز درایر چیست ؟
فریز درایر دستگاهی است که پدیده فریز درایینگ در آن به درستی و به نحو احسن انجام میشود .

حالا میرسیم به اصل مطلب و اینکه دقیقا فریزدرایینگ چیست و چرا این همه اهمیت دارد؟

یکی از شرکت های مهم در این صنعت ، شرکت کریست آلمان https://www.martinchrist.de/en.html میباشدکه به بهترین نحو فریزدرایینگ را به صورت عملی اجرا میکند.