فریزدرایر ساخت ایران

ساخت فريزدراير ايراني توسط شرکت دانش محور رازي

فریزدرایر دارویی

ساخت فریزدرایر دارویی یکی از نیازهای صنعت داروی کشور است . ساخت فریزدرایر دارویی نیاز تخصص و تجربه بالا دارد . کارشناسان شرکت دانش محور رازی با حدود بیست سال سابقه در موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی به دلیل در اختیار داشتن انواع فریزدرایرهای صنعتی به تکنیکهای ساخت فریزدرایر دارویی دست یافته و مسلط میباشند .

مراحل ساخت این فریزدرایرها نیز در شرکت کریست آلمان به کارشناسان شرکت دانش محور رازی آموزش داده شده است . این شرکت آمادگی خود را جهت ساخت دستگاه فریزدرایر دارویی برای شرکتهای صنعت دارو اعلام میدارد . 

فريزدراير

یکی از نکات مثبت ساخت فریزدرایر توسط شرکت دانش محور رازی این است که سالهای متمادی تعمیرات فریزدرایر در کل کشور توسط این شرکت انجام میشود و تمامی نکاتی که ممکن است در طول پروسه فریزدرایینگ باعث خرابی فرآورده شود و این خرابی ناشی از دستگاه فریزدرایر باشد در هنگام طراحی در نظر گرفته میشود و در نهایت اپراتورها آرامش بیشتری در حین کار با فریزدرایر خواهند داشت .

سییستم کنترل فریزدرایر

سیستم کنترل دستگاه فریزدرایر یکی از کلیدی ترین قسمت این دستگاه میباشد . برای طراحی و ساخت یک سیستم کنترل دقیق و قوی بایستی به نکات ریز فرایند فریزدرایینگ آشنایی کامل داشته باشیم .

اگر این ریزه کاری ها مورد توجه قرار نگیرد پس از یکسال که با دستگاه کار کنید (بیشتر فریزدرایرهای صنعتی مد نظر هست ) شاهد مشکلاتی خواهید بود که ریشه در طراحی سیستم کنترل دارند . شرکت دانش محور رازی با در اختیار داشتن دانش کامل سیستم کنترل فریزدرایرهای صنعتی کلیه نیازهای مشتری را مرتفع مینماید.

فریزدرایر خشک کردن مواد غذایی ٬ میوه و گل

ساخت فریزدرایر مواد غذایی ٬ میوه و گل نیز یکی از خدمات ما میباشد . طراحی و ساخت فریزدرایرهای مواد غذایی که برای خشک کردن میوه و گل استفاده میشود به دلیل تفاوت در فرایندهای خشک کردن ٬ با طراحی و ساخت فریزدرایرهای دارویی متفاوت است . 

شناخت نسبت به این تفاوتها باعث طراحی و در نهایت ساخت دستگاهی با کیفیت مطلوب میگردد . 

خشک کردن مواد غذایی و ميوه

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا